Trwa ładowanie statusu..

Nabór do Ekipy Serwera

15 LISTOPAD 2017
Nabór do Ekipy SerweraOgłaszamy nabór do Ekipy serwera Clair's Lair: Resurrection na następujące stanowiska:
 • Seer Quest-Event Maker
 • Seer Budowniczy

Jak się zgłosić?

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres rekrutacja@uo-cl.com według poniższych zaleceń:

Temat: Rekrutacja EKIPA CL:R – imię w grze – nick.

 1. Kilka słów o sobie (wiek, zajęcie w rzeczywistości itp.).
 2. Wymień swoje dwie największe wady i dwie zalety.
 3. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dla graczy?
 4. Jak długo grasz na CL ? (wszystkie edycje są ważne).

Zakończenie Eventu - Łowcy Dusz

13 LISTOPAD 2017

Dalsze zmiany

Z końcem dnia wczorajszego zakończyliśmy pierwszy Event tej edycji - Łowcy Dusz. Chcielibyśmy podziękować wszystkim za udział jak również pogratulować jego zwycięzcom. Kolejny Event zostanie ogłoszony juz niebawem!

A oto lista zwycięzców:

TOP 3 Walczący:

 1. Boom
 2. Lothran
 3. Tives R'delorm


TOP 3 Rzemieślnicy:

 1. Gumril
 2. Artron
 3. Lazarat
TOP 10 ogółem:
 1. Boom
 2. Lothran
 3. Tives R'delorm
 4. Sinney
 5. Gumril
 6. Artron
 7. Dazzle
 8. Azoth Myrdhyn
 9. Silvus
 10. Lazarat

Powrót serwera TeamSpeak 3

7 LISTOPAD 2017
Powrot

Gracze naszego serwera na powrót mogą korzystać z darmowego serwera komunikatora TeamSpeak3 należącego do Clair's Lair: Resurrection.

Pełną instrukcję jak ściągnąć oraz połączyć się z komunikatorem znajdziecie na TEJ stronie.

Jeżeli chcielibyście otrzymać swój własny kanał, na którym będziecie mogli ustawić/zmienić hasło - napiszcie do nas wysyłając GMPage lub na IRC - nick Trid0x.

Kryształowa Jaskinia

1 LISTOPAD 2017
Kryształowa Jaskinia
Kryształowa Jaskinia to otwarte podziemie cechujące się przede wszystkim nastawieniem na walkę pomiędzy graczami. W momencie, w którym jakikolwiek gracz toczy walkę z potworami tam się znajdującymi - wszyscy zalogowani gracze zostaną o tym poinformowani. 

Po zabiciu wszystkich potworów pilnujących komnaty specjalnej - spotkamy jej głównego strażnika, po zabiciu którego mamy 100% szansę na znalezienie wyjątkowego artefaktu - Obręczy Kryształowego Infernusa.

Punkty Wydarzeń oraz skrócony Event

29 PAźDZIERNIK 2017
Punkty Wydarzeń oraz skrócony EventNa Arenie Brittani pojawił się zapowiedziany wcześniej Kupiec. Zmieniona została jednak forma samych Punktów, za które będzie on sprzedawał poszczególne przedmioty. Nie bedą to wcześniej wspomniane Punkty Dusz, a bardziej uniwersalne - Punkty Wydarzeń. Do zdobycia będą one we wszystkich cyklicznych Eventach, które będą miały miejsce na naszym serwerze.

Podjęliśmy również decyzję o skróceniu obecnego Eventu - Łowców Dusz. Będzie on trwał przez kolejne 2 tygodnie licząc od dnia dzisiejsze, w związku z czym jego zakończenie zapowiedziane jest na Niedzielę 12go listopada. Chcielibyśmy, abyście nie znudzili się danymi wydarzeniami, w związku z czym kolejne będą trwać maksymalnie 2 tygodnie, a część z nich będzie znacznie krótsza.

Dodamy również, że obecna lista nagród z czasem może ulegać zmianie, będą dodawane nowe (niektóre z nich tylko tymczasowo), a po dłuższym czasie niektóre z nich być może usuwane z listy.
1 2 3 4 5 6