Trwa ładowanie statusu..

Kryształowa Jaskinia

1 LISTOPAD 2017
Kryształowa Jaskinia
Kryształowa Jaskinia to otwarte podziemie cechujące się przede wszystkim nastawieniem na walkę pomiędzy graczami. W momencie, w którym jakikolwiek gracz toczy walkę z potworami tam się znajdującymi - wszyscy zalogowani gracze zostaną o tym poinformowani. 

Po zabiciu wszystkich potworów pilnujących komnaty specjalnej - spotkamy jej głównego strażnika, po zabiciu którego mamy 100% szansę na znalezienie wyjątkowego artefaktu - Obręczy Kryształowego Infernusa.

Punkty Wydarzeń oraz skrócony Event

29 PAźDZIERNIK 2017
Punkty Wydarzeń oraz skrócony EventNa Arenie Brittani pojawił się zapowiedziany wcześniej Kupiec. Zmieniona została jednak forma samych Punktów, za które będzie on sprzedawał poszczególne przedmioty. Nie bedą to wcześniej wspomniane Punkty Dusz, a bardziej uniwersalne - Punkty Wydarzeń. Do zdobycia będą one we wszystkich cyklicznych Eventach, które będą miały miejsce na naszym serwerze.

Podjęliśmy również decyzję o skróceniu obecnego Eventu - Łowców Dusz. Będzie on trwał przez kolejne 2 tygodnie licząc od dnia dzisiejsze, w związku z czym jego zakończenie zapowiedziane jest na Niedzielę 12go listopada. Chcielibyśmy, abyście nie znudzili się danymi wydarzeniami, w związku z czym kolejne będą trwać maksymalnie 2 tygodnie, a część z nich będzie znacznie krótsza.

Dodamy również, że obecna lista nagród z czasem może ulegać zmianie, będą dodawane nowe (niektóre z nich tylko tymczasowo), a po dłuższym czasie niektóre z nich być może usuwane z listy.

Nabór do Rady Occlo

26 PAźDZIERNIK 2017

Occlo

Już w najbliższą Sobotę 28.10.2017 r. o godzinie 21.00 działalność rozpocznie Rada Miasta Occlo! Wręczone zostaną nominację na drugą kadencję co oznacza, że „Miasto Pełne Klimatu” ponownie wypełni życie.

Zachęcamy do zapoznania się z Konstytucją Miasta Occlo, która opisuje zasady w nim panujące. Zachęcamy do przybycia na uroczystość oraz zgłaszanie swoich kandydatur do otrzymania statusu Obywatela Miasta Occlo oraz starania się o pozwolenie na budowę!

Przypominamy, że Miasto Occlo to inicjatywa mająca na celu promowanie odgrywania postaci. Ma to być miejsce spotkań, ciekawych rozmów oraz wyjątkowych wydarzeń.

Podatki od mieszkańców mogą zostać spożytkowane na różne cele, od dekoracji po zatrudnienie straży. O szczegółach poinformuje Rada.

Event - Łowcy Dusz

20 PAźDZIERNIK 2017
Lowcy Dusz

Wydarzenie trwac bedzie od 21 października (godz. 12:00), do 25 listopada. Polega ono na chwytaniu zagubionych dusz do Wazy Dusz, którą można uzyskać przy wywolaniu komendy .lowcydusz.

Zależnie od rozgrywki jaką prowadzimy dusza będzie pojawiać się w następujące sposoby:

Walka:

Zaleznie od statystyk potwora/gracza istnieje szansa na to, że po jego smierci uwolni się jego Zagubiona Dusza. Wówczas ta, widoczna bedzie przez pół minuty, co jest naszym czasem na jej schwytanie. Oczywiście dusza nie będzie stać bezczynnie, będzie starała się uciec, więc należy być szybkim i zwinnym!

Po schwytaniu duszy istnieje szansa na znalezienie zakrwawionego elementu zwoju. Po znalezieniu wszystkich części (20 różnych - numerowane od 1 do 20) możemy złożyć Zakrwawiony Zwój Portalu, który zaprowadzi nas do specjalnego podziemia, w którym stoczymy z Rozpadającym się Królem oraz jego sługami. Po jego zabiciu istnieje szansa na znalezienie unikatowych przedmiotów. Musimy jednak pamiętać, że do podziemia zostaniemy wpuszczeni na jedyne 20 minut! Po tym czasie zostaniemy z niego wyrzuceni.

Elementy zwojów możemy wymieniać (w stosunku 2:1) komendą .lowcydusz wymiana, natomiast posiadaną obecnie ilość danych zwojów sprawdzimy komendą .lowcydusz zwoje.

Rzemieślnictwo:

Podczas wykonywania wszelkiego rodzaju przedmiotów - rzemieślnik (posiadający przynajmniej 400 (suma wszystkich) umiejętności rzemieślniczych lub wydobywczych oraz nie posiadający żadnego rodzaju umiejętności magicznej) ma szansę na spotkanie Duszy Rzemieślnika. Będzie ona widoczna przez 2 minuty, co jest naszym czasem na jej schwytanie.

Rzemieślnicy mają również możliwość schwytania Zagubionych Dusz Rzemieślników na terenach miast, które pojawiać będą się w różnych miejscach przez cały czas trwania Eventu.

Ranking oraz nagrody:

Możecie również stale obserwować statystyki Wydarzenia komendą .lowcydusz staty. Za każdą schwytaną duszę otrzymacie 1 punkt. Punkty te można wymieniac na nagrody u specjalnego NPC znajdującego się na Arenie Brittani. Są osobne rankingi dla Walczących oraz Rzemieślników. Różne będą też ceny nagród u Kupca dla obu typów graczy.

Kupiec pojawi się na Arenie Brittani dopiero w niedzielę 29 października, ponieważ ceny nagród zostaną ustalone na podstawie statystyk z ilości zdobytych punktów w ciągu minionego pierwszego tygodnia.

W dniu zakończenia Eventu 10 najlepszych graczy otrzyma tytuł ‘Lowca Dusz’ przed imieniem w Paperdollu, a po 3 najlepszych z obu grup – nagrody specjalne.

Dodatkowo 3 razy w ciągu dnia o losowych godzinach (12:00 – 23:59) wszyscy zalogowani w danym momencie gracze otrzymają proszek Lowców Dusz, który po użyciu zwiększy szansę na spotkanie duszy na czas 1 godziny.

Życzymy wszystkim udanej zabawy!

Ciekawostki z życia serwera

12 PAźDZIERNIK 2017
Niewystarczająca ilość Dotacji
Dziś mijają 2 tygodnie od startu serwera. Jesteście ciekawi jak wygląda to w liczbach? A więc:

Łączna ilość złota na serwerze wynosi 12 964 845 złotych monet.

Top 3 graczy posiadających największą ilość złota prezentuje się w następujących wartościach:
 1. 1 336 535 złotych monet
 2. 916 329 złotych monet
 3. 914 558 złotych monet
Na serwerze jest obecnie (brane są pod uwagę tylko osoby mające powyżej 80% danej umiejętności):
 • 8 drwali
 • 12 zielarzy
 • 42 górników
 • 1 rybak
 • 5 krawców
 • 12 kowali
 • 4 stolarzy
 • 3 fleczerów
 • 8 majstrów
 • 3 alchemików
Na serwerze jest 257 aktywnych graczy.

Top 3 morderców posiadających największą ilość zabójstw - longów (na postaciach niewinnych - BLUE) - podane ilości:
 • 12
 • 12
 • 5
Na serwerze znajdują się 952 pieczone steki.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!
1 2 3 4 5 6