Trwa ładowanie statusu..

Event: Poszukiwacze Skarbow

22 STYCZEń 2018
Event - Poszukiwacze Skarbów

Poszukiwacze Skarbów – Event będzie trwał od 23 stycznia (godz. 10:00). Może wziąć w nim udział każdy gracz. Aby to zrobić, należy wpisać komendę .skarby, dzięki której otrzymamy specjalną łopatę do wydobywania skarbów. Następnie możemy ruszyć w bój z potworami, w których mamy szansę znaleźć elementy Legendarnych Map Skarbów. Łącznie 15 różnych elementów z numerem przy nazwie. Gdy uzbieramy kolejne 15 elementów (1-15) możemy połączyć je w całość i ujrzeć mapę, która wskazuje nasz skarb. Gdy już go zlokalizujemy udając się na jego miejsce, używamy łopaty na mapie, następnie wskazując miejsce docelowego kopania. Gdy wskażemy je poprawnie – wykopiemy skarb, jeżeli nie – szukamy prawidłowego miejsca. Dodatkowo 3 razy w ciągu dnia o losowych godzinach (12:00 – 23:59) wszyscy zalogowani w danym momencie gracze otrzymają proszek Boskich Poszukiwaczy, który po użyciu zwiększy szansę na znalezienie elementów map w potworach 5cio krotnie na czas 1 godziny

Dodatkowo, przy pomocy komendy .mapy, mozecie sprawdzic ilosc poszczegolnych elementow, ktore posiadacie w plecaku. 

Ważne informacje:

 • Elementy map jak i same mapy nie przypisują się do postaci, wiec można się nimi wymieniać
 • Skrzynie ze skarbem otworzyć może tylko jej właściciel, czyli osoba, która go wykopała
 • Im silniejsze potwory zabijamy, tym większą mamy szansę na znalezienie elementu mapy
 • Pod bankami glownych miast znajdziecie NPC - Kartografa Poszukiwaczy Skarbow - mozna u niego wymienić elementy map na inne w stosunku 2:1 z doplatą 2000 zlotych monet, wystarczy powiedzieć 'chcialbym wymienic mapy' i ukaże się nam opcja wymiany

Nagrody:

 • W skarbach zawsze znajdziemy zioła, złoto i kamienie, a dodatkowo mamy również szansę na znalezienie w nich następujących przedmiotów (w jednym skarbie mogą pojawić się maksymalnie trzy przedmioty dodatkowe):
  • Magiczna farba do zbroi - szansa 5% - ma ona losowy kolor z puli (łączna pula to 20 kolorów), możemy przefarbować nią wybrany element zbroi
  • Terathryt - szansa 10% - od 5 do 15 sztab
  • Meteoryt - szansa 2% - od 1 do 3 sztab
  • Zwój zresetowania instancji - szansa 3% - usuwa czas oczekiwania na wejście do wybranej (jednej) instancji
  • Figurka unikatowego przyjaciela – szansa 4% - Kanarek, Wiewiórka, Fretka (przedmiot błogosławiony)
  • Runiczne narzedzie - szansa 15% - losowe runiczne narzedzie
  • Mikstura przyspieszonej nauki – szansa 5% - na czas 24 godzin zyskujemy dwukrotnie szybszy przyrost umiejętności oraz statystyk
  • Magiczna broń – szansa 8% - losowa magiczna broń
  • Boskie monety – szansa 3% - od 1 do 5 boskich monet
  • Smocze skory/Luski Hydry - szansa 5% - od 1 do 5 losowych lusek
  • Losowy przepis jednorazowy - szansa 4%
  • Kamien Chaosu/Astralny - szansa 5% - losowy kamien wejsciowy
  • Szkatuła chaosu – szansa 5% - przedmiot, który możemy znaleźć również w Oceanusie, opis przedmiotu w dziale Ważne przedmioty
  • Młot Boskiej Naprawy – szansa 7% - przedmiot posiadający od 1-2 ładunków, pozwala na naprawę magicznego przedmiotu lub artefaktu
  • Legendarna Mapa Skarbów – szansa 5% - kolejna, pełna legendarna mapa skarbu
  • Smocze Jajo - szansa 1% - pozwala na wyhodowanie smoka, pamietajcie jednak, ze aby zapanowac nad smokiem trzeba miec wystarczajaca ilosc umiejetnosci oswajania zwierzat.
  • Losowy Artefakt - szansa 1%
 • Każde wykopanie skarbu doda nam również 5 Punktów Wydarzeń.

Życzymy wszystkim udanej zabawy!

Infernus - Paragon

18 STYCZEń 2018
Infernus - ParagonPoznajesz to miejsce? To dobrze! Jutro o godzinie 20:00 spotkasz tu Infernusa Paragona! Zachęcamy do zabawy! Do zdobycia nie tylko jego ciekawy łup, lecz również niespodzianka oraz po 30 Punktów Gier dla wygranej drużyny! (Pamiętajcie, aby dodać się do listy .przyjaciele)

Rewitalizacja Jaskiń cz. I

18 STYCZEń 2018

Rewitalizacja Jaskin

Od dziś w wielu jaskiniach z włączonym PvP można znaleźć Skrzynie ze skarbami. Zachęcamy do ich szukania. Więcej informacji znajdziecie w dziale Skrzynie ze skarbami.

Wesołych Świąt

23 GRUDZIEń 2017
Wesołych Świąt
Z okazji zbliżających się wielkimi już krokami świąt Bożego Narodzenia chcemy złożyć Wam, graczom, najserdeczniejsze życzenia. Niech ten magiczny czas upłynie Wam w spokoju i radości, a nadchodzący Nowy Rok niech będzie jeszcze lepszy niż obecny. 

Święta to także czas obdarowywania się prezentami. Dlatego też i my przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Pod bankami takich miast jak Brittania, Minoc, Trinsic, Vesper, Papua oraz Delucja znaleźć można choinkę pod którą czeka prezent dla każdego gracza! 

Dodatkowo od dziś, aż do Nowego Roku trwać będzie promocja w systemie Dotacji - 25% więcej monet przy każdej wpłacie!

Przypominamy również o Świątecznym Evencie, który odbędzie się pierwszego oraz drugiego dnia świąt.

Miłej zabawy!

Wyszukiwarka Drużyn Instancji

22 GRUDZIEń 2017

Wyszukiwarka Drużyn Instancji
Wyszukiwarka Drużyn Instancji ma na celu ułatwić znalezienie drużyny w szczególności graczom, którzy na codzień nie mają do dyspozycji zgranej ekipy do penetrowania lochów. 

Wywołujemy ją poprzez komendę .instancje. Otrzymamy wówczas dwie opcje:

 1. Zgłoś chęć wyprawy na Instancję - znajdziemy tu możliwość wyprawy na wszystkie instancje poza Atlantis, Areną Śmierci oraz Gwiezdnym Sanktuarium. Po wciśnięciu przycisku przy danej pozycji zgłosimy chęć wyprawy i klasa naszej postaci znajdzie się poniżej w pozycji 'Zgloszeni'. W momencie, w którym ilość chętnych do danej instancji wyniesie 4, a jednocześnie w drużynie znajdzie się przynajmniej 1 wojownik/paladyn oraz dwie klasy leczące - wszyscy zgłoszeni otrzymają zapytanie o gotowość wystartowania w Instancji. Po zaakceptowaniu zostaniemy przeniesieni do wybranego lochu. 
  • Złoto z potworów jest automatycznie dzielone na wszystkich członków drużyny.
  • Magiczne bronie, artefakty są losowane (trafiają do losowego członka drużyny). Wszyscy gracze zostają o tym poinformowani.
 2. Przywołaj kogoś do Instancji - jeżeli pomineliśmy jednego z naszych znajomych i chcielibyśmy dodać go do istniejącej już drużyny w instancji lub zwyczajnie nie możemy poradzić sobie z jakimś potworem i potrzebujemy wezwać wsparcie - możemy przywołać je tą komendą. 

Wszelkie błędy jak i propozycje zmian w systemie (np. podziału lootu i znajdujących się w nim przedmiotów) prosimy zgłaszać na naszym forum.

Miłej zabawy!

1 2 3 4 5 6