Trwa ładowanie statusu..

Wydarzenie - Łowcy Dusz

31 MARZEC 2018
Lowcy Dusz

Wydarzenie trwac bedzie od 19 października (godz. 12:00), do 4 listopada. Polega ono na chwytaniu zagubionych dusz do Wazy Dusz, którą można uzyskać przy wywolaniu komendy .lowcydusz.

Zależnie od rozgrywki jaką prowadzimy dusza będzie pojawiać się w następujące sposoby:

Walka:

Zaleznie od statystyk potwora/gracza istnieje szansa na to, że po jego smierci uwolni się jego Zagubiona Dusza. Wówczas ta, widoczna bedzie przez pół minuty, co jest naszym czasem na jej schwytanie. Oczywiście dusza nie będzie stać bezczynnie, będzie starała się uciec, więc należy być szybkim i zwinnym!

Po schwytaniu duszy istnieje szansa na znalezienie zakrwawionego elementu zwoju. Po znalezieniu wszystkich części (20 różnych - numerowane od 1 do 20) możemy złożyć Zakrwawiony Zwój Portalu, który zaprowadzi nas do specjalnego podziemia, w którym stoczymy z Rozpadającym się Królem oraz jego sługami. Po jego zabiciu istnieje szansa na znalezienie unikatowych przedmiotów. Musimy jednak pamiętać, że do podziemia zostaniemy wpuszczeni na jedyne 20 minut! Po tym czasie zostaniemy z niego wyrzuceni.

Elementy zwojów możemy wymieniać (w stosunku 2:1) komendą .lowcydusz wymiana, natomiast posiadaną obecnie ilość danych zwojów sprawdzimy komendą .lowcydusz zwoje.

Rzemieślnictwo:

Podczas wykonywania wszelkiego rodzaju przedmiotów - rzemieślnik (posiadający przynajmniej 400 (suma wszystkich) umiejętności rzemieślniczych lub wydobywczych oraz nie posiadający żadnego rodzaju umiejętności magicznej) ma szansę na spotkanie Duszy Rzemieślnika. Będzie ona widoczna przez 2 minuty, co jest naszym czasem na jej schwytanie.

Rzemieślnicy mają również możliwość schwytania Zagubionych Dusz Rzemieślników na terenach miast, które pojawiać będą się w różnych miejscach przez cały czas trwania Eventu.

Ranking oraz nagrody:

Możecie również stale obserwować statystyki Wydarzenia komendą .lowcydusz staty. Za każdą schwytaną duszę otrzymacie 1 Punkt Wydarzen. Punkty te można wymieniac na nagrody u specjalnego NPC znajdującego się na Arenie Brittani. Są osobne rankingi dla Walczących oraz Rzemieślników. Różne będą też ceny nagród u Kupca dla obu typów graczy.

W dniu zakończenia Eventu 10 najlepszych graczy otrzyma tytuł ‘Lowca Dusz’ przed imieniem w Paperdollu, a po 3 najlepszych z obu grup – nagrody specjalne.

Dodatkowo 3 razy w ciągu dnia o losowych godzinach (12:00 – 23:59) wszyscy zalogowani w danym momencie gracze otrzymają proszek Lowców Dusz, który po użyciu zwiększy szansę na spotkanie duszy na czas 1 godziny.

Informujemy również, że tymczasowo mamy problem z dodawaniem aktualności na naszej stronie internetowej, przez co data dodania aktualności nie jest poprawna.

Życzymy wszystkim udanej zabawy!

Pierwsza Olimpiada Sosaryjskia

18 LUTY 2018
Pierwsza Olimpiada Sosaryjskia

- Uwaga uwaga! – Krzykacz miejski nie szczędził głosu.
– Zapraszamy do zapisów na pierwszą Olimpiadę Sosaryjskią! – rozwinął wielki rulon pergaminu.
– Przewidziane są liczne konkurencje sprawdzające zręczność, zaradność i wiedzę – czytał dalej.
– Zwycięzcy okryją się wieczną glorią i chwałą oraz zostaną sowicie nagrodzeni! – Zwinął pergamin nie doczytawszy wszystkiego i pobiegł do następnego miasta.

Szczegółowe informacje pojawiać się będą na forum.

Turniej magów

14 LUTY 2018
Turniej magów

Z powodu braku chętnych Turniej Magów został odwołany.

W niedzielę 25 lutego o godzinie 19:00 odbędzie się Turniej magów. Mogą w nim wziąć udział wszyscy magowie (Czyści, Zwykli oraz Bojowi), a siła ich czarów na terenie areny będzie równa (niezależnie od bonusów klasowych, czy umiejętnościowych).

Nagrody:

  • Pierwsze miejsce: Szata Arcymistrza Magów (błogosławiona, personalizowana) oraz 50 punktów gier.
  • Drugie miejsce: Płaszcz Arcymaga (błogosławiony, personalizowany) oraz 30 punktów gier.
  • Trzecie miejsce: Kilt Arcymaga (błogosławiony, personalizowany) oraz 20 punktów gier.

Ponadto figurki upamiętniające zwycięzców turnieju staną na Arenie Brittani.

Zapisy:

Dokonujemy ich u skryby turniejowego, który pojawił się na Arenie Brittani.

Regulamin turnieju magów:

  1. Na terenie Areny Magów nie działają następujące czary: Paralyze Field, Wall of Stone, Energy Field, Fire Field, Poison Field, Polymorph, a także wszelakich przywołańców.
  2. Zakaz zadawania jakichkolwiek innych obrażeń niż za pomocą czarów Magicznych oraz butli wybuchu (wszelkie inne obrażenia będą skryptowo zablokowane).
  3. Zakaż używania Talizmanu Mocy, Talizmanu życia, Smoczego Rosołu, Smoczego Udka, Kisielu Czarodzieja, Zupy z serca beholdera, a także jakichkolwiek innych przedmiotów dających dodatkowe bonusy.
  4. Zakaz używania umiejętności Hiding/Stealth. Dozwolone są natomiast butle niewidzialności oraz czar Invisibility. 
  5. Zakaz używania wierzchowców.
  6. Na turniej przychodzimy bez ekwipunku, wszyscy będą mieć do rozdania jednakową ilość butli oraz ziół.

Budowanie domów

9 LUTY 2018

Budowanie domów

- Panie! – Krzyknął wbiegając do siedziby miejskiego cechu architektów – Potrzebuję na wczoraj architekta i kierownika! Pilna sprawa! – skończył potrząsając wypchanym mieszkiem.
- Drogi Panie… proszę się rozejrzeć… - jakiś człowiek spokojnie odpowiedział wskazując krzątających się ludzi.

W pomieszczeniu panował spory rozgardiasz, kilkoro ludzi pakowało rozmaite rzeczy do skrzyń i kufrów. Powoli ale systematycznie pokój pustoszał. A jeszcze niedawno panował to wyjątkowy, wzorcowy wręcz ład i porządek, krzątali się klienci.

- Co to ma znaczyć? – zapytał – Jak to? Lord zakazał budowania?? – zapytał zmartwiony – Toż to nie może być!
- A nie nie – machnął ręką były budowniczy – Nic z tych rzeczy, przecież to by była awantura.
- No to jak to mam rozumieć? Potrzebuję piękną wieżę dla mej lubej oraz stajnie dla Pegaza co to jej kupię, żeby za mnie wyszła i co? – wziął się pod boki.
- Drogi Panie… - podszedł do kufra i zaczął w nim grzebać. – Proszę… tu jest łopata, tu jest podręcznik. I do roboty. – Wręczył gościowi narzędzie i książkę.
- Że co? Ja mam kopać?? Ja mam czytać? Czy ja wyglądam na takiego co czytać umie? Ja mam dużo złota! – Zaczerwienił się z nerwów.
- A wsadź sobie Pan to złoto nie powiem gdzie! I z drogi bo tu się pracuje! – odburknął obruszony.
- O nieeee! Tak to nie będzie! Napiszę na was wszystkich skargę! – Wykrzyknął.
- Skargę? Na co? Panie! Urząd został zlikwidowany, a my idziemy na wcześniejszą emeryturę! Buduj se Pan sam!

Więcej na temat budowania domów oraz dobudówek dowiecie się w dziale Budowanie domów.

Baza przedmiotów dostępnych do budowy w menu jest cały czas uzupełniana, więc w najbliższym czasie jeszcze się powiększy. Jednak już teraz jest wystarczająca, aby zbudować nie jeden dom!

 

Vircassis

2 LUTY 2018
Vircassis

Słońce pociemniało, cień padł na Sosarie. Strach padł na jej mieszkańców. Starożytny potwór – Vircassis, o którym do tej pory krążyły jedynie legendy. Stwór, którego opisy można jedynie znaleźć w najstarszych księgach, powrócił w poszukiwaniu dawno utraconych bogactw. Nie spocznie póki ich nie odnajdzie a będzie szukał ich wszędzie gdzie kiedyś choćby spojrzał. 


Od dziś w grze napotkać można potężnego smoka Vircassisa. 

 

Więcej informacji TUTAJ. 


1 2 3 4 5 6 7